Ankara Google Adwords Uzmanı (Ads Reklam Uzmanı)

Ads uzmanı, profesyonelce Google reklamları hazırlayan, yöneten ve Adwords reklamlarınızda günlük optimizasyon yapan kişidir.
Ankara’da Google reklam uzmanı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Eski ismiyle Google adwords yeni ismiyle Google Ads Uzmanı Neyseo sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duyacaktır. Google reklamlarınız Ankara ve tüm Türkiye genelinde ihtiyacınıza göre yayımlanır.

Ankara Google Ads Reklam Uzmanı

Google Adwords Uzmanı Dijital pazarlama ve online reklamcılık hizmeti. Google Adwords ya da yeni adı ile Google Ads, Dünya’nın en büyük dijital pazarlama aracıdır. Google Ads ile ürün ve hizmetleriniz ile ilgili reklamlarınızı istediğiniz ülke, bölgeye veya konuma göre Örneğin; Sadece Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya gibi istediğiniz yerde, istediğiniz gün ve saatte pazarlayabilirsiniz. Google reklamlarınız sizin belirlediğiniz bütçe ile yine sizin belirlediğiniz gün ve saatlerde yayınlanır.

2023 Google Ads Reklam Fiyatları

Google reklam fiyatları için sabit bir ücret veya fiyat vermek mümkün değildir. Google Ads Reklamları günlük veya aylık reklam bütçe mantığı ile çalışmaktadır. Bu da sizin bütçeniz ile doğrudan ilgilidir.

Aylık ortama reklam bütçesi 3000₺’dir. Tek seferlik reklam hesabı ve reklam kurulum ücreti 2000₺’dir. Bu kurulum ücretine ez fazla olmak üzere; 2 adet reklam hazırlama, 2 adet bölgesel hedefleme, sektöre göre 20 tane anahtar kelime dahildir. Tek seferlik reklam kurumlarında başka hiçbir ücret talep edilmez. Reklamlar kurulum Google tarafından onaylandıktan sonra müşteriye teslim edilir. Teslimat sonrasında müşteri talep ederse reklam danışmanlık hizmeti verilir.

Google Ads Reklam Paket Fiyatları

750₺

AYLIK

+ Komisyon Reklam Bütçesinin %20’siAylık Reklam Bütçesi 5000₺’ye
Kadar


1 Adet Bölge Hedefleme


2 Hizmet Kategorisi Hedefleme


Düzenli Reklam Optimizasyonu


Aylık Raporlama


bize ulaşın

1250₺

AYLIK

+ Komisyon Reklam Bütçesinin %20’siAylık Reklam Bütçesi 10.000₺’ye Kadar


5 Adet Bölge Hedefleme


5 Hizmet Kategorisi Hedefleme


Düzenli Reklam Optimizasyonu


Aylık Raporlama


bize ulaşın

1500₺

AYLIK

+ Komisyon Reklam Bütçesinin %20’siAylık Reklam Bütçesi 10.000₺
ve Üzeri


10 Adet Bölge Hedefleme


10 Hizmet Kategorisi Hedefleme


Düzenli Reklam Optimizasyonu


Aylık Raporlama


BİZE ULAŞIN
google reklam uzmanı ankara google reklam google reklam ankara ads uzmanı google ads uzmanı google adwords ankara

Google Ads Reklam Uzmanı Ankara

Google Ads kampanya sürecini profesyonel olarak yöneten Google Adwords eğitimi almış kişilere verilen unvandır. Web sitenizin müşteri sayısını, ciro ve marka bilinilirliğini artırmak ve daha fazla hedef kitleye ulaşmak için Google Adwords reklamları çok önemli vazgeçilmez bir mecradır. Yeni adıyla Google Ads ile markanız için daha fazla yatırım getirisi ve daha fazla kar elde edebilir çok daha fazla hedef kitleye ulaşabilirsiniz.

Ankara Google Adwords Uzmanı

Google Ads Adwords Uzmanı Profesyonel Google Adwords Uzmanı ekibimiz şirketiniz için Google Ads hesabınızı profesyonel bir şekilde yöneterek daha karlı hale getirir. Eğer Google Adwords kullanıyorsanız sonuçları ölçmeniz gerekmektedir. Yani harcadığınız zaman ve para karşılığında ne alıyorsanız bunları bilmeniz gerekir. Google Adwords’un yeni ara yüzü maksimum sonuç elde etmek için geliştirilmiş bu durumda Google Adwords ara yüzünü yüksek düzeyde uzmanlık gerektiren çok daha karmaşık bir hale gelmiştir. Ankara Google Ads Uzmanı. Marka ve ürün tanıtımı için etkili ve dikkat çekici metin ve görsel tasarımlar hazırlıyoruz. Google Ads hesabınızı yönetmek için hala bir Google Ads Uzmanı arıyorsanız bu arayışa Ney Seo Uzmanı ile son verebilirsiniz.

Artıvizyon Akademi ile 2016 yılından beri hem seo hem de Google Reklam çalışmamızı sürdürmekteyiz.Seo Referanslarımızı Buradan İnceleyeblirsiniz

Google Adwords Reklam Uzmanı Ankara

Ankara Google Ads Reklam Uzmanı, Ankara Google Ads Adwords Uzmanı Ankara, Google Ads Uzmanı Ankara. google adwords uzmanı, adwords reklam uzmanı ankara, google adwords reklam hesabı yönetimi, adwords reklam optimizasyonu, ankara adwords uzmanı, ankara adwords reklam hazırlama, ankara adwords uzmanı, en iyi adwords uzmanı ankara, ankara google reklam uzmanı, adwords danışmanı ankara, ankara adwords reklam hazırlama, ankara google reklam, ankara adwords uzmanı, ankara google reklam, ankara google reklam veren firmalar, google adwords danışmanlığı, adwords danışmanlık ücreti, google reklam tıklama ücretleri, Google Ads Uzmanı, Ankara Google Adwords Uzmanı,